JĘZYK FRANCUSKI

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor w require_once() (linia 3240 z /home/cz-dworek/ftp/www/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters w drupal_get_feeds() (linia 394 z /home/cz-dworek/ftp/www/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2394 z /home/cz-dworek/ftp/www/includes/menu.inc).

Poznawanie języka obcego od najmłodszych lat kształtuje u dziecka szerokie i świadome spojrzenie na świat. Dopóki język ojczysty nie stanie się punktem odniesienia, dziecko jest w stanie nauczyć się języka obcego w sposób naturalny. Nauka w tym okresie jest więc dla niego tylko zabawą.

Zajęcia z języka francuskiego skierowane są dla dzieci od 4 roku życia i odbywają się w każdy wtorek i czwartek. Prowadzone są metodą bezpośrednią – gry, piosenki, zabawy ruchowe, a także zajęcia manualne mające na celu utrwalenie materiału.