GRY I ZABAWY W OGRODZIE

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor w require_once() (linia 3240 z /home/cz-dworek/ftp/www/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters w drupal_get_feeds() (linia 394 z /home/cz-dworek/ftp/www/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2394 z /home/cz-dworek/ftp/www/includes/menu.inc).

Dzieci kochają zabawy na świeżym powietrzu! Dysponujemy wielkim (1300m2) i bezpiecznym placem zabaw wyposażonym w atestowane przyrządy i zabawki. Mając na uwadze to, że godziny pracy rodziców nie zawsze pozwalają na spędzanie czasu z dzieckiem na dworze, do ogrodu przedszkolnego wychodzimy codziennie przed południem, a w okresie od wiosny do jesieni także popołudniami. W zimie oferujemy dzieciom jazdę na sankach i lepienie bałwana. W ciepłe miesiące bawimy się m.in. chustą animacyjną, piłkami oraz budujemy zamki w ogromnej piaskownicy.

Wyjścia do ogródka są jednym z ulubionych punktów dnia każdego przedszkolaka. Dzięki przebywaniu na dworze w różnych porach roku dziecko dodatkowo hartuje swój organizm
i staje się mniej podatne na infekcje.